Ніжинські студенти відвідали Міжнародний форум “INNOVATION MARKET”

 

 

 

 

5 листопада студенти факультету агротехнологій та економіки відвідали Міжнародний форум «Innovation Market – 2019». Це місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. Цього року форум кількість об’єднав понад 150 учасників.

Відкрив форум голова правління Державної інноваційної установи Володимир Ставнюк. Із вітальним словом виступили перший заступник міністра освіти і науки України Юрій Полюхович, надзвичайний і повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон, голова наглядової ради торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євгеній Шульгін та генеральний директор Міжнародного виставкового центру Анатолій Ткаченко.

Під час вітальних слів поважні гості Форуму наголосили, що саме завдяки таким платформам як Innovation Market, Україна реалізує стратегію інноваційного розвитку, надає можливість креативному потенціалу країни презентувати свою ідею чи винахід, отримати практичні поради для реалізації власних проектів, дізнатись про захист прав інтелектуальної власності; знайти бізнес-партнера та нові можливості для інвестицій.

Перший день форуму був присвячений тенденціям інноваційного розвитку в Україні та світі. Протягом дня студенти мали можливість почути доповіді експертів за такими секціями: Smart city — трансформація міст, діджиталізація — бізнес та держава, наукова освіта: світовий досвід та інноваційний потенціал для України, цікава наука, світовий досвід розвитку інноваційної діяльності, успішний досвід українських стартапів-учасників всеукраїнського фестивалю інновацій, нові підходи до регіональної інноваційної політики на основі smart спеціалізації.

Оглядаючи експозицію студенти мали можливість ознайомитися з проектами Малої академії наук, пройти психологічний тренінг у віртуальній реальності, спробувати себе у ролі телеведучого, відчути себе власником електромобіля та пройти тест на детекторі брехні, який аналізує результати по зіниці ока.

Впевнені, що даний захід стане активним поштовхом до створення інноваційних проектів студентами в майбутньому.

Галина Македон, завідувач кафедри менеджменту
Анна Бережняк, асистент кафедри обліку і оподаткування
Джерело: http://nati.org.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь