.У Ніжині відкрили меморіальну дошку Дмитру Антикову

 

 

 

 

6 грудня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки головному старшині 2-ї гаубичної артилерійської батареї гаубичного артилерійського дивізіону військової частини 3018 Національної Гвардії України Дмитру Антикову в Ніжинській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №15.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, депутат міської ради Наталія Радченко, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський,  військовий комісар Володимир Якущенко, вчителі та учні школи, рідні та близькі.

У вступному слові заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко зазначив, що сьогодні ми віддаємо шану одному із Героїв України Дмитру Антикову, який на олтар нашої з вами свободи поклав саме дороге – життя. Також багато гарних слів в пам’ять про Дмитра лунало від першої вчительки та директора школи.

Право відкрити меморіальну дошку бійцю Національної Гвардії України надано мамі Аллі Антиковій та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігору Алєксєєнку.

Отець Олександр освятив меморіальну дошку, а всі присутні помолились за упокій душі загиблого Героя. Пам’ять про загиблого воїна, який віддав своє життя за цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

Начальник сектора взаємодії із засобами
масової інформації (прес-центр)
відділу інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю Ольга Гук

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь