Ніжинська влада передумала відключати опалення

 

 

 

 

Ранком останнього дня весни заголовки ніжинських ЗМІ замайоріли заголовками про відключення у місті опалення. Громада відповідно негативно відреагувала на таке рішення, адже середньодобова температура не підіймалась до необхідної, що могло стати приводом дочасного відключення опалення.

Читати по темі: Вночі заморозки, а в Ніжині припиняють опалювальний сезон

Вже ввечері цього дня виконавчий комітет зібрався повторно і скасували раніше прийняте рішення. Натомість – прийняли інше.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник зазначив, що у зв’язку з погіршенням погодних умов, згідно з прогнозами Гідрометцентру, цього тижня очікується суттєве зменшення температури повітря, зокрема вночі. Тому рішення «Про припинення опалювального сезону в Ніжинській міській об’єднаній громаді» було вирішено переглянути на засіданні виконкому.

Сьогодні члени виконавчого комітету вирішили, що рішення №98 від 30.03.2020 р.  «Про припинення  опалювального сезону в Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді» вважати таким, що втратило чинність.

Виконавчий комітет прийняв нове рішення. А саме, товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі», товариству з обмеженою відповідальністю «КРАТО-НТ», керівникам підприємств, організацій, та установ, що не перебувають у власності Ніжинської міської ради припинити опалення об’єктів комунальної власності з 1 квітня 2020 р. за винятком тих, що розташовані в житлових будинках. Керівникам інших підприємств, організацій, та установ, що не перебувають у комунальній власності Ніжинської міської ради рекомендувати припинити опалення за погодженням з теплопостачальником  з 1 квітня 2020 р. а також рекомендувати Ніжинському відділенню публічного акціонерного товариства «Чернігівгаз» відповідно до діючих норм та правил забезпечити відключення газових опалювальних приладів підприємств, організацій, та установ бюджетної сфери Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади з 1 квітня 2020 р.

Дане питання щодо опалення буде в подальшому вирішуватись та проводиться моніторинг температурного режиму – зазначав міський голова Анатолій Лінник.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь