Прості, але дієві поради, щоб уповільнити старіння

 

 

 

 

Їх можна застосовувати вже зараз.

Старіння бачиться багатьма людьми як страшне явище, небажане. Уповільнити його цілком реально. Досить почати дотримуватися нижче перелічених методів прямо відсьогодні, інформує Ukr.Media.

Хороше травлення

Правильна робота шлунково-кишкового тракту допоможе отримати організму всі необхідні живильні речовини, мікроелементи, вітаміни. Збій одного з органів здатний привести до згубних наслідків, у тому числі старіння. Здоров’я травлення безпосередньо залежить від харчування. Відмовившись від чипсів, фастфуду, батончиків, фруктових соків, інших шкідливих продуктів, можна сповільнити старіння ШКТ, всього організму. Підтримати здоров’я дозволять зелені овочі, фрукти, свіжа зелень, злаки, хліб з цілозернового борошна, морепродукти, риба, рослинні олії, горіхи, нежирні сорти м’яса і птиці.

Питний режим

Близько 2 літрів води потрібно людині щодня. Якщо знизити кількість споживаної рідини, стан шкіри погіршується, знижується тонус м’язів. Дефіцит води сприяє ожирінню, геморою, варикозу, гіпертонії, викликає проблеми з менструальним циклом. Кожне захворювання — фактор передчасного старіння.

Якісний сон

Сон потрібен для розслаблення, відпочинку для мозку, органів почуттів. Уривчастий сон, безсоння погіршують ситуацію. Накопичуються фізична, психічна втома, неврози, депресії, зниження імунітету. Недотримання режиму дня позначається на стані шкіри, викликаючи старіння. Уповільнити його можна за допомогою правильного сну.

Хороша екологія

Проживання у регіонах з чистим повітрям дозволяє уповільнити старіння. Звичайно, подібне доступно не кожному. Не пощастило народитися там, де відмінна екологія? Проводьте більше часу на природі, гуляйте вечорами в парку, виїжджайте в ліс на вихідні. Також потрібно дотримувати сприятливий мікроклімат вдома, в офісі. Слідкуйте за температурою і вологістю в приміщенні, провітрюйте, вирощуйте кімнатні рослини.

Насичення вітамінами

Вітаміни дозволять уповільнювати старіння. Головне бути обережними у даних питаннях. Часи, коли у світі вирував авітаміноз, пройшли. Зараз можна скласти своє харчування так, щоб у раціоні було багато вітамінів — фрукти, овочі, горіхи знаходяться у вільному доступі. Приймання синтетичних вітамінів вимагає призначення лікаря, відповідних обстежень. Також відомо, що природні вітаміни краще засвоюються, тому синтетичні можуть виявитися просто непотрібними. Тим більше салат, свіже яблуко або ягоди набагато приємніші на смак і явно корисніші.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь