5 травня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції Чернігівщини викрито браконьєрів із забороненими знаряддями лову.

На р. Десна, поблизу с. Авдіївка Куликівського району жителі м. Чернігів та с. Слабин виловлювали рибу з човна за допомогою цілого арсеналу заборонених знарядь лову: 9 од. сіток, 4 од. остей та електровудки «Samus725МР».

На момент затримання в правопорушників виявлено 56 кг риби: сом – 19 екз., лящ – 6 екз., по 2 екз. судака, карася сріблястого і плоскирки та 1 екз. підуста. Збитки, завдані рибному господарству України, становили 10 251 грн.

На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо-оперативну групу Куликівського ВП ГУНП у Чернігівській області. На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до Куликівського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.

Незаконно добуту рибу, електролов у комплекті, сітки, ості, човен з мотором та автомобіль вилучено співробітниками поліції. Відомості про кримінальне правопорушення Нацполіцією внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.