«Кожен фініш – це, по суті, старт…» – ніжинські студенти про свої перемоги

 

 

 

 

Про успіхи студентів-перекладачів факультету іноземних мов

Мене звати Олена Іценко. Народилася й виросла в мальовничому містечку Прилуки. Тож, коли постало питання вступу до вишу, надала перевагу провінційному Ніжину на противагу галасливим великим містам.

Ще в дитинстві захопилася англійською. Цей предмет був улюбленим під час навчання в школі. Серед моїх хобі є ще два: подорожі та література. Саме вони спонукали мене вчити англійську бездоганно.

Навчатися іноземної мови нелегко. Кожного дня необхідно багато й зосереджено працювати, бути відповідальним і вимогливим до себе. Саме тому моїм гаслом на щодень було і є : «Зробити все, що можеш».

Завдяки високопрофесійним викладачам НДУ імені Миколи Гоголя та своїй щоденній наполегливості, можу впевнено спілкуватися англійською та навчати її інших.

Закінчивши бакалаврат, не роздумуючи, вступила на факультет перекладачів магістратури університету.

Мені завжди цікаво пробувати свої сили в професійній діяльності. Саме тому успішно працювала в англомовному таборі відпочинку для обдарованої молоді при Чернігівській обласній державній адміністрації, за що нагороджена Почесною грамотою.

У березні 2020 року Київський Національний авіаційний університет (факультет лінгвістики та соціальних комунікацій) оголосив ХІ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів. До нього долучилися студенти вишів усієї України. Змагання передбачали кілька етапів. Доводилося перекладати і прозові, і поетичні твори. Було витрачено багато часу й зусиль, однак це того варте. Адже мене визнано переможцем, нагороджено Дипломом ІІ ступеня. Звичайно, ця перемога додала мені впевненості в своїх силах, проте для мене, як говорила Ліна Костенко «Кожен фініш – це, по суті старт…»

Мрію про те, що іноземна мова буде ключем до мого професійного успіху. Знаю, що не помилилась у виборі фаху, адже, коли ти знаєш іноземну мову, світ відкриває для тебе широкі можливості.

ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь