Українці просять президента на законодавчому рівні заборонити чипувати українців

 

 

 

 

На сайті президента зареєстрували петицію з пропозицією законодавчо заборонити вживляти українцям чипи у тіло.

Петицію зареєстрували 5 червня, на момент написання новини вона зібрала 348 підписів.

Автор звернення — Погорєлов Владислав Олександрович.

«Законодавчо заборонити чіпування людей шляхом вживлення чіпа у тіло», — пропонує він.

Аби звернення розглянув президент Володимир Зеленський, петиція має набрати щонайменше 25 тисяч підписів, на це є 90 днів.

Нагадаємо, у всьому світі набирає популярність конспірологічна теорія, яка каже, що співзасновник Microsoft Білл Гейтс нібито через вакцини проти коронавірусу хоче вживити в організм людей мікрочипи, щоб контролювати їх за допомогою технологій 5G. Прихильники цієї теорії вважають, що вся пандемія COVID-19 — вигадка мільярдера.

В Україні зокрема у цю теорію вірить намісник Почаївської лаври митрополит Володимир, який підтримав заяву Синоду Православної церкви Молдови МП про те, що коронавірус — справа рук Гейтса.

Сам Гейтс нещодавно прокоментував те, що йому приписують такі злодійські плани.

«Я ніколи не займався речами на кшталт мікрочипів. Дуже складно заперечувати таке, бо це так нерозумно або дивно», — сказав він, передає Business Insider.

У розмові з BBC мільярдер наголосив, що подібні «плітки та антинаукові висловлення» призводять до ворожнечі між людьми. Він також зазначив, що після створення вакцини від коронавірусу її повинні отримати близько 80% населення, аби сформувався груповий імунітет.

«Але якщо вони думатимуть, що це афера, або що вакцини шкідливі, і люди не захочуть вакцинації, то хвороба продовжить вбивати людей. Тому мене трохи турбує існування всіх цих божевільних ідей», — зауважив Гейтс.

Нещодавно благодійний фонд Білла та Мелінди Гейтс оголосив, що направить 1,6 мільярда доларів Глобальному альянсу з вакцинації та імунізації (GAVI), аби забезпечити вакцинами найбідніші країни світу. Ще 100 мільйонів доларів фонд виділить на розповсюдження вакцини від коронавірусу, коли її створять.

Джерело: hromadske.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь