Засуджено шістьох осіб, які займалися розбоями на території Ніжинського району

 

 

 

 

Судовий розгляд стосовно 6 осіб, які обвинувачувалися прокуратурою у вчиненні грабежів та розбійних нападів на жителів області.

Прокуратурою Чернігівської області підтримано обвинувачення стосовно 6 членів організованої групи (озброєної банди), які обвинувачувалися у бандитизмі, скоєнні розбійних нападів, грабежу та незаконному заволодінні транспортним засобом.

Прокурорами доведено, що у період активної діяльності, з лютого по червень 2016 року, члени озброєної банди вчинили низку злочинів на території Ніжинського та Бахмацького районів Чернігівської області.

З метою недопущення викриття їх злочинної діяльності, під час здійснення нападів використовували маски та рукавички, а також темний одяг.

У судових дебатах прокурор просив визнати винними організатора та членів злочинної групи у інкримінованих їм злочинах та призначити кожному з них покарання у виді позбавлення волі.

Як результат, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова усіх фігурантів засуджено до реальних мір покарання, від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомили в прокуратурі Чернігівської області, вирок законної сили поки що не набрав.

Джерело: Суспільний Кореспондент

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь