Рибного браконьєра з Ніжина спіймали “на гарячому”

 

 

 

 

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 14 порушень Правил рибальства зі збитками понад 11 тис. грн.
За тиждень з 18 по 25 червня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 14 порушень Правил рибальства. Так, складено 10 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з яких з ознаками кримінального злочину та чотири – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).
Серед порушників був і мешканець міста Ніжина. 18 червня на озері поблизу села Хибалівка Куликівського району Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито жителя м. Ніжин, який виловлював рибу за допомогою сітки зяберної (одностінної).
В протизаконний спосіб порушник виловив по 1 екз. білизни, плітки та лина, загальною вагою до 1 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 459 грн.
На всіх виявлених порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь