Ніжинців закликають зіграти в “російську рулетку” із власним здоров’ям?

 

 

 

 

У Ніжині зараз монтують сцену…
На рахунок цього в мережі фейсбук висловився нардеп Олег Семінський:
“Статисти щодня подають зростання кількості захворювань, Уряд продовжує карантин, щоб не допустити епідемії і вберегти здоров’я та життя українців, все – дуже серйозно, а вони вирішили влаштувати презентацію політичного проекту на головній площі Ніжина – міста, де статистика захворюваності на Сovid 19 не найкраща в області. В Україні — карантин, а в Ніжині монтують сцену під масовий захід! І все це лише для того, щоб задовільнити пиху політичного господаря. Один раз ми подарували їм організацію масового правопорушення, але цього разу не повинні дозволити наражати людей на небезпеку. Звертаюсь особисто до начальника обласного управління Нацполіції Едуарда Альохіна з вимогою відреагувати на правопорушення. Закликаю ніжинців утриматись від масового дійства, а завтра викликати поліцію на тих, хто закликає містян зіграти в “російську рулетку” із власним здоров’ям».

Статисти щодня подають зростання кількості захворювань, Уряд продовжує карантин, щоб не допустити епідемії і вберегти…

Опубліковано Олегом Семінським Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Дійсно, «Залишайтесь вдома» – слоган, який став чи не найпопулярнішим за час карантину. Його чути на кожному кроці, а надписи мерехтять на інформаційних бордах. Що ж до Ніжина, то ще минулого тижня міський голова неодноразово наголошував на свідомість громади не скупчуватись в громадських місцях і дотримуватись дистанції. Щобільше, в ході засідань виконкому Анатолій Лінник неодноразово зазначав, що епідеміологічна ситуація в місті не найкраща. Це деяких людей обурювало, адже Ніжин тримався краще ніж інші населені пункти Чернігівської області, і більше того – ніж інші міста України. Та навіть тоді очільник міста говорив про свідоме відношення і дотримання всіх карантинних вимог.
І ось він перший тиждень липня, а разом з тим і перший масовий захід. Таких в Ніжині не було з початку березня.
Сьогодні ввечері має відбутись презентація нової партійної організації Чернігівщини. До її складу входить і Анатолій Лінник. І саме сьогодні гасло «залишайтесь вдома» вже перестає бути актуальним, адже вдома на презентацію партії не подивишся. А саме до наявності людей у центрі міста запрошують представники партії та студенти з пресою у різних точках міста. Чи не можна було презентувати онлайн, чи хоча б без концерту, адже це, звісно, провокує людей до масового зібрання? Це в той час, коли епідемія не закінчилась, а, можна сказати, в самому розпалі пандемії…

Статисти щодня подають зростання кількості захворювань, Уряд продовжує карантин, щоб не допустити епідемії і вберегти…

Опубліковано Олегом Семінським Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Ніжинці, а що ви думаєте на рахунок цього заходу?

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Ніжинців закликають зіграти в “російську рулетку” із власним здоров’ям?

  1. Вже пів року пройшло – і що ? Тоді судячі з вашої логікі людство повинно постійно бути в карантині , самоізоляції , носити намордники і таке інше !!!! Адже весь час найдеться сотня друга хворих , хтось обовязково вмиратиме , зявлятимуться інші хвороби і т.ін. А чому нас тоді не заставляли ховатись від грипу – там теж люди вмирали і не менше – близбко 600 тис. – і це без накруток як зараз ? І при грипі лікарні дійсно переповнені і боліють дійсно багато – мілліони в одній Україні – і ЩО ? По вашій логіці нам просто треба прийняти “новий порядок” – добровільний концлагерь – що і є на меті у всієй цієй афері .

Залишити відповідь