З вересня у Ніжині розпочинається прийом проектів на Бюджет участі

 

 

 

 

З 1 вересня розпочинається прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде відбуватися протягом одного місяця, тобто з 1 вересня по 30 вересня. Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

Проекти можуть подавати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які отримали паспорт громадянина України (ID-картка), зареєстровані або проживають на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання на території громади). Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного проекту. Проект може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності та є загальнодоступним для всіх мешканців міста.

Для подання проекту необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення, додавши до нього список з підписами не менше 15 мешканців Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади (крім автора/авторів проекту), які підтримують цей проект, за формою згідно з додатком до додатку 1 до цього Положення. Бланк форми проекту та зразок заповнення розміщуються на офіційному сайті Ніжинської міської ради у розділі «Громадський бюджет».

Проект подається особисто автором (одним з авторів) у паперовому та електронному вигляді до кабінету №59 адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, а також на е-mail: vvp_nezhin@ukr.net з поміткою «Громадський бюджет».

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь