На скільки зросте ціна на газ: названо цифри

 

 

 

 

Газ у серпні для побутових споживачів подорожчає на 27 копійок на кубометрі.

Про таке зростання повідомляє НАК “Нафтогаз України”.

“Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК “Нафтогаз України” становить 3,24 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки) в рамках тарифу “Місячний”, – йдеться в повідомленні.

Подорожчання газу у НАК пояснили сезонністю.

“Ціна газу зросла на 0,27 грн/куб.м через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду”, – заявили в “Нафтогазі”.

У НАК нагадали, що до 1 серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною та публікувалася лише після 22 числа місяця споживання. Тепер же з завершенням дії режиму ПСО компанія публікуватиме ціни в рамках тарифу “Місячний” на початку місяця споживання.

Тариф “Місячний” – перший тариф, який компанія пропонує своїм клієнтам. Наразі, всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Також компанія звертає увагу на можливість зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт сплачуватиме за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет my.gas.ua та чат-бот GASUA.

НАК “Нафтогаз України” обіцяє невдовзі запропонувати своїм клієнтам нові тарифні плани та інші пропозиції.

Джерело: 7days-ua.com

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь