Несмішні жарти: на Носівщині «замінували» зупинку

 

 

 

 

У Мрині Носівського району на зупинці громадського транспорту селяни виявили два предмети, які здалися їм небезпечними, бо один із них видавав звукові сигнали. Вибухотехніки зруйнували коробки зарядом малої потужності й знайшли всередині два будильники.

По обіді 17 серпня до Носівського відділення поліції звернулося керівництво Мринської об’єднаної територіальної громади з повідомленням про виявлення на автобусній зупинці села двох підозрілих предметів.

Громадян насторожило те, що на урні лежали дві металеві коробки, одна з них була перемотана ізоляційною стрічкою й видавала звукові сигнали.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Носівського відділення поліції. Оглянувши незвичні коробки, правоохоронці викликали фахівців вибухотехнічного відділу. До їх приїзду поліція перекрила всі під’їзди до зупинки громадського транспорту, аби убезпечити громадян від потенційної небезпеки.

Вживши всіх застережних заходів, вибухотехніки зруйнували підозрілі предмети гідродинамічним ударом, застосувавши заряд малої потужності. Бляшанки конструктивно не містили в собі вибухових матеріалів, не становили небезпеки, всередині були лише два будильники. Схоже, якийсь місцевий кулібін у такий спосіб недолуго пожартував.

Натомість поліція вдячна небайдужим громадянам за пильність, адже в разі реальної небезпеки це повідомлення врятувало б чиїсь життя.

Поліція Чернігівської області

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь