Кількість хворих на коронавірус у Ніжині збільшується

 

 

 

 

Станом на 13 годину 25 серпня в області зафіксовані 23 нових випадків COVID-19.

По чотири випадки захворювання виявлені у Чернігові, Ніжині та Куликівському районі, по три – у Борзнянському, Козелецькому і Ніжинському районах та два у Прилуках.
Четверо хворих перебувають на госпіталізації, решта лікуються вдома.

На жаль, маємо два летальні випадки. Померла 64-річна жінка з Бобровиці та 83-річний чоловік з Носівки. Вони мали тяжкі супутні захворювання, що ускладнили перебіг захворювання COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусу одужало 18 осіб: шість чернігівців, по три жителі Прилук і Ніжина, четверо – Носівського району та двоє Борзнянського. З них на госпіталізації перебувало четверо.

Загалом на Чернігівщині 1552 випадки інфікування коронавірусом, з них:
– 858 пацієнтів одужали;
– 504 — лікується амбулаторно;
– 160 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 24 летальних випадків (2- Борзнянський район, 2- Бобровицький район, 6- Варвинський район, 2- Носівський район; 1- Прилуцький район,3- м.Прилуки, 1- м. Ніжин, 7- м. Чернігів)
– 6 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1- Бобровицький район, 1- Борзнянський район, 4- м. Чернігів).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 65 ПЛР-досліджень, та 13 ІФА тестів. В області – 664 активних випадків COVID-19.

– За тиждень 1 вересня. На Чернігівщині розпочнеться навчальний рік. Для шкіл розроблений алгоритм початку нового навчального року в умовах адаптивного карантину. Профільними установами надані рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти, відпрацьовуються сучасні підходи для розробки платформ дистанційного навчання. Для нашого регіону, який зараз перебуває у “зеленій” зоні, зберігатимуться звичні всім правила. В разі погіршення ситуації і посилення карантинних обмежень, будуть вводитися додаткові заходи, – зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Нагадаємо, що за умов адаптивного карантину, українські регіони діляться на чотири зони: зелену, жовту, оранжеву і червону. Якщо регіон знаходиться у червоній зоні, то освітні заклади там не відкриватимуться для навчання. У всіх інших зонах навчальні заклади працюватимуть, але з певними обмеженнями і за встановленими правилами, відповідно до рекомендацій МОЗ. Рішення про відкриття шкіл “червоної” зони переглядатиму не раніше, аніж за 14 днів з моменту оголошення регіону “червоною” зоною.

Бережіть себе і вбережете тих, хто поруч.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь