Шмигаль розповів, наскільки подорожчає газ у жовтні

 

 

 

 

Наразі прем’єр не може сказати, якою буде ціна на газ під час опалювального сезону.

Ціна на газ у жовтні коливатиметься в районі 4700-5000 грн за тисячу кубометрів. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю телеканалу “Україна 24”.

“Це ринок. Є ф’ючерсні контракти, є форвардні контракти. По них видно, що в жовтні ціна коливатиметься в районі від 4700 до 5000 гривень. На зиму ми ще не бачимо цін, тобто, це знову відрегулює ринок”, – сказав він.

При цьому Шмигаль додав, що після завершення опалювального періоду ціна на “блакитне паливо” знову знизиться. Читайте також Ціни на газ у Європі стрімко зростають: експерти розповілі, на що чекати українцям

Ціна газу в Україні Газопостачальні компанії в рамках конкурентного ринку природного газу встановили населенню у вересні ціну на газ від 4,4 до 7 грн за куб. м, при цьому мінімальна ціна газу на 64% більша, ніж на місяць раніше, а максимальна – на 42% більша.

У перший місяць роботи конкурентного ринку природного газу, в серпні, ціни на блакитне паливо для побутових споживачів коливалися від 2,67 до 4,7 грн за куб. м. З 1 серпня в Україні відкрився ринок природного газу для побутових споживачів, які отримали можливість самостійно вибирати собі постачальника газу.

Також завершився термін дії публічних спеціальних зобов’язань (ПСО) держкомпанії НАК “Нафтогаз України” для населення, але теплокомуненерго продовжать отримувати газ за регульованою “Нафтогазом” ціною.

Джерело – www.unian.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь