Олександр Кодола: Здоров’я ніжинців для нас надзвичайно важливе

 

 

 

 

*ІМІДЖ

У суботу та неділю у  Ніжині проходить акція «За здорове майбутнє» («Перевір сатурацію»), організована політичною силою “ЗА МАЙБУТНЄ”. Жителі Ніжина та гості міста мають змогу безкоштовно і швидко перевірити рівень кисню в крові, виміряти температуру та отримати консультацію щодо захисних заходів проти коронавірусу.

Також у наметах “ЗА МАЙБУТНЄ”, яка розпочала інформаційну кампанію ніжинці можуть дізнатися про ідейні засади політсили та її лідера на Чернігівщині, кандидатів, отримати ознайомчі матеріали разом із захисною маскою. Окрім того, усі намети мають санітайзери для обробки рук.

На меті у партійців, не лише презентація нової політичної сили, а й відповідальність та безпека в умовах поширення коронавірусу в місті. Така проста турбота про містян важлива в сучасних умовах. Адже в країні триває карантин, а Ніжин потрапив до “червоної зони”.

Лідер обласної організації “ЗА МАЙБУТНЄ” Олександр Кодола переконаний, що турбота про безпеку та здоров’я ніжинців, навіть в умовах політичної виборчої кампанії повинна бути на першому місці.

“Ми розпочали наметову кампанію з максимальним дотриманням усіх можливих вимог щодо безпеки, як наших активістів, так і жителів міста. Це для нас дуже важливо. Особливо в умовах, коли Ніжин опинився в “червоній зоні”. Тому разом із початком інформаційної кампанії ми вирішили допомогти ніжинцям засобами індивідуального захисту”, — наголошує Олександр Кодола.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь