Чи “вдарять” по карману ніжинців платіжками за тепло?

 

 

 

 

Сьогодні, 19 листопада 2020 на розгляд виконавчого комітету було винесено проект рішення “Про  встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і  постачання гарячої  води по товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі»

Повідомляє “Нежатин

Даний проект рішення передбачає збільшення тарифів по місту, обгрунтованого збільшення на державному рівні вартості природного газу.

Проект оприлюднено на офіційному сайті Ніжинської міської ради тут.

Проте новообраний мер Олександр Кодола та члени виконкому зауважили, що питання досить болюче для всіх мешканців міста і перед тим, як його прийняти, потрібно досконало проаналізувати та вивчити.

Мер міста також зауважив, що поспіхом такі важливі рішення для громади міста приймати недорочено, потрібно більше часу для його вивчення разом з представниками «НіжинТеплоМережі».

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Чи “вдарять” по карману ніжинців платіжками за тепло?

  1. Какое “тепло”?.Гарячей воды нету и батареи еле теплые на 5 этаже.Трубы советские и сидеть с отвёрткой спускать для нижних этажей,что бы их жопа в тепле была – не в кайф.В квартире +17.
    Идите в пень, а не платить за тепло.Обрезайте трубы приходите,все-равно толку от них нету.Или поставьте спускной механизм.Окуни

Залишити відповідь