Коронавірус – у Ніжині хвороба йде на спад

 

 

 

 

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 грудня в області виявлено 203 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

У Ніжині, зокрема, хвороба йде на спад. 27 грудня коронавірус було виявлено лише у двох ніжинців. Інша ситуація в Чернігові – там хворобу підтвердили у  171 чернігівця. Менше у жителів Ніжинського району – 28 та двох мешканців Носівського районів. З них 17 госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.

На жаль, зафіксований летальний випадок. У Прилуках з підтвердженим діагнозом COVID-19 помер 83-річний чоловік. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу  в Чернігівській області ще 177 пацієнтів одужали від COVID-19. Серед них у Чернігові, Ніжині та Корюківському районі одужали по 15 осіб, у Прилуках та Козелецькому районі – по 12, у Варвинському та Новгород-Сіверському – по 9, у Менському та Чернігівському – по 8, у Борзнянському, Городнянському, Коропському, Ніжинському та Сновському – по 6, в Ічнянському, Носівському та Ріпкинському – по 5, у Бахмацькому, Куликівському, Прилуцькому, Сосницькому і Талалаївському – по 4, у Бобровицькому, Семенівському та Срібнянському – по три. З них 35 перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.

Всього підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 29165 з них:
– 16 226 пацієнтів одужали;
– 11 939 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
– 566 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
– 403 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено 96 ПЛР-тестів та 230 ІФА-досліджень.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь