У Ніжинському відділі поліції – новий начальник

 

 

 

 

Ніжинський відділ поліції очолив новий начальник – Володимир Духно. Представив нового керівника територіального підрозділу начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Володимир Миколайович Духно народився на Чернігівщині в Куликівському районі.

Міський голова Олександр Кодола, у рамках робочої зустрічі, також був присутній на представленні. Олександр Кодола подякував попередньому очільнику Миколі Омельченку за співпрацю та чітку координацію дій.

Новому керівнику Олександр Михайлович побажав Божого благословіння, успіху та поваги. Та наголосив, що сподівається на плідну співпрацю та порозуміння.

«Маємо глобальні плани за програмою «Безпечне місто». У міському бюджеті ми заклали 2 млн грн на реалізацію цього проекту для встановлення камер відеоспостереження по всьому місту. Думаю, що спільними зусиллями зробимо наше місто динамічним, процвітаючим та безпечним», – акцентував Олександр Кодола.

Під час заходу одному з поліцейських Ніжинського відділу поліції вручили Сертифікат на однокімнатну квартиру.

Після офіційної частини керівництво правоохоронних органів і міський голова оглянули земельну ділянку, яка є на балансі МВС, для зведення багатоповерхової забудови, щоб мати можливість забезпечити службовим житлом працівників Ніжинської поліції.

nizhynrada.gov.ua, відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Лілія Ломакіна 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь