Жительку Ніжинщини, що постраждала в аварії поблизу Брусилова, перевели з реанімації в неврологію

 

 

 

 

31-річна Наталія Тараненко, мати чотирьох дітей з села Прачі, що на Борзнянщині, постраждала в аварії поблизу Брусилова: коли зіткнулися маршрутка і фура, 13 людей загинули. Майже місяць жінка пролежала в медикаментозній комі в Чернігівській міській лікарні №2.


— Наташу вже перевезли з реанімації в неврологію. Їй краще, вона при свідомості. Не ходить, розмовляє слабо. Телефон, сказали, поки що не треба їй, — розповідає 40-річний Андрій Тараненко, чоловік. — Нині лікування повністю безкоштовне. Найближчим часом дружину планують перевести до обласної лікарні.

Двох молодших діток воджу до садочка. Довелося розрахуватися з роботи, адже господарство, діти. Працював в охороні. Старшенькі поки що тимчасово в інтернаті в Борзні. Там же ходять і до школи.

Дякую всім, хто не залишився осторонь нашої біди, допомагають. Люди переказують на карту і 10, і 100, і 1000 гривень. Так вдалося назбирати до 80 тисяч гривень. Я гроші не витрачаю, тримаю, щоб оплачувати реабілітацію дружини. Також отримали багато посилок з солодощами та різним одягом для діток.

Дзвонили і шахраї, просили код картки. Мовляв, ми з-за кордону хочемо переслати вам евро.

Наталя Тараненко в той страшний день їхала на лікування в онкодиспансер. Розслідування ДТП триває.

Центральне фото val.ua

gorod.cn.ua, «ВісникЧ» №3 (1862) від 20 січня 2021, Валентна Остерська

Фото ілюстроване

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь