Робоча група по запобіганню та виявленню фактів привласнення гуманітарної допомоги, недопущення підняття цін на основні групи товарів та інших порушень провела рейди по торговельних об’єктах Ніжина

 

 

 

 

18 березня робоча група по запобіганню та виявленню фактів привласнення гуманітарної допомоги, недопущення підняття цін на основні групи товарів та інших порушень провела рейди по торговельних об’єктах Ніжина.

За результатами перевірки варто відмітити ряд позитивних моментів. Від початку військової агресії деякі торговельні об’єкти, як то кажуть, працюють “на совість”. Вони не лише дотримуються розпоряджень ніжинського міського голови стосовно ціноутворення, а й контролюють норму відпуску на одну людину. Така позиція допомагає задовольнити потреби більшої кількості містян. Один з таких добропорядних підприємців працює під маркою “Ковбаси від фермера”, що знаходиться біля м’ясного павільйону на центральному ринку Ніжина. Широкий асортимент м’ясної продукції, від свіжого м’яса до ковбасних виробів має маркування ціни. Також продавці відпускають продукцію згідно встановлених норм. Не оминули увагою діяльність м’ясного павільйону. Треба зауважити, що весь павільйон заповнений м’ясною продукцією. Вибрати можна все, від вирізки до тонкого сала. Продавці відпускають по 2 кг продукції в одні руки. Також проводиться контроль працівниками павільйону, кожні 15-20 хвилин проводиться обхід всіх рядів. На превеликий жаль є зловживання самими людьми, що фіксуються працівниками павільйону. Купляючи норму відпуску у одного продавця , людина переходить до іншого краю павільйону і купляє там повторно. Самі спрживачі пояснюють це тим, що купують для хворих родичів та сусідів. Отже відповідальність за дотримання норм та правил лежить не лише на продавцях, а й на споживачах. Також на базарі були зафіксовані наступні ціни на продукти. Картопля 10-15 грн/кг, яблука 35 грн/кг, олія 270/5 л. Більше інформації у фото. Дякуємо добросовісним продавцям за підтримку наших мешканці у забезпеченні необхідними продуктами!

Ніжинська міська рада

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь