29-й день запеклого протистояння. Поліція Чернігівщини про події та свою роботу

 

 

 

 

Чернігівська поліція продовжує забезпечувати правопорядок та дбати про громадян в режимі 24/7. Друзі, минула доба була складною, але ми вистояли і продовжуємо давати відсіч ворогу. Чернігівщина героїчно протистоїть ворожим атакам і тримає оборону.

Короткі підсумки станом на 29-й день запеклого протистояння: Минулої доби ворог продовжив цілеспрямовано нищити мирні житлові квартали, об’єкти критичної інфраструктури Чернігова. Внаслідок авіаударів зруйнований міст через р.Десна.

Вчора внаслідок ворожих обстрілів на одному з підприємств Чернігова стався витік аміаку, але його концентрація в межах допустимої норми.

Поліція ретельно документує всі військові злочини та надає необхідну допомогу постраждалим людям. У складний для країни час на вулиці щодня виходять кілька десятків автомобільних та піших поліцейських патрулів. Вони слідкують за безпекою, шукають та затримують мародерів. Незважаючи на складну оперативну обстановку, поліція оперативно, чітко і злагоджено реагує на всі повідомлення громадян.

За добу було виявлено 6 осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності та мародерства. Зокрема, був виявлений чоловік, який за допомогою сигнальних ракет коригував дії загарбників. Зловмисника затримали і передали до СБУ.

Поліція проводить превентивну роботу зі стабілізації криміногенної обстановки в регіоні та недопущення посягання на майно громадян. Щодня наші поліцейські піклуються про громадян та намагаються допомогти всім, хто цього потребує.

Ми цілодобово в повній бойовій готовності та працюємо заради вашої безпеки! Тримаємо стрій! Все буде Україна!

Володимир Нідзельський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь