Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 24 березня

 

 

 

 

За останню добу в області зареєстровано 24 пожежі, з них 11 — через обстріли російською армією населених пунктів (3 — промислові об’єкти, 5 — житловий сектор, 1 — транспорт, 2 — господарські будівлі).

Внаслідок потрапляння снаряду у машинну залу аміачного цеху одного з підприємств харчової промисловості сталася розгерметизація аміакопроводу та технічної ємності з витоком аміаку. Виток припинено підрозділами ДСНС. Концентрація випарів аміаку у повітрі — у межах допустимої норми. Жертв та постраждалих немає.

Всього з початку війни ліквідовано 358 пожеж, з яких 248 виникли через обстріли. Врятовано 44 людини, з них 10 дітей. За добу рятувальники 4 рази долучались до надання допомоги та виконання інших робіт (з початку війни — 80 разів).

Група піротехніків ДСНС за добу 7 разів виїжджала для знешкодження боєприпасів, що не розірвались (з початку війни виявлено та вилучено 106 таких вибухонебезпечних предметів).💡 Через ураження об’єктів критичної інфраструктури та активні бойові дії у місті Чернігів відсутнє електро-, тепло та водопостачання, газопостачання здійснюється частково. Відновлювальні роботи здійснюються за можливості.

Чернігівська ОДА

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь