На Ніжинщині окупанти викрали дівчину! Якщо хтось десь бачив Вікторію, не залишайтеся осторонь!

 

 

 

 

У селі Старий Биків, що на Чернігівщині, окупанти викрали молоду дівчину на ім’я Вікторія. Її вивезли під приводом, що обмінюватимуть на російських військовополонених.

Про це повідомляє Новини LIVE.

Відомо, що дівчина проживала в селі старий Биків, що на Чернігівщині. 25 березня о 18:30 до її будинку прийшли окупанти, забрали дівчину та відвезли у невідомому напрямку.

Вікторію вивезли під приводом, що обмінюватимуть на російських військовополонених.

Якщо хтось десь бачив Вікторію, не залишайтеся осторонь. Повідомте її сестрі Ірі за номером телефону: +308 097-103-16-37.

Необхідно якнайшвидше поширити інформацію про викрадення дівчини, привернути увагу до цієї справи та врятувати Вікторію.

Варто уточнити, що викрадена дівчина у мирний час працювала учителем математики.

Російські війська у Старому Бикові

На початку березня місцеві жителі повідомляли, що село Старий Биків, що знаходиться у Ніжинському районі (колишній Бобровицькій) Чернігівської області, було оточене російськими військами. Люди не мали ні світла, ні газу. Також місцеве населення не мало доступу до медикаментів та товарів першої необхідності.

Більше інформації про зниклих людей під час війни

Пошуки 4-річного хлопчика Сашка Зданович-Яхно, який 10 березня разом із бабусею переплавлявся на човні із села Сухолуччя Вишгородського району, продовжуються досі. Сім’я отримує дзвінки з різною підтримкою майже кожну хвилину і дуже дякує всім небайдужим людям за допомогу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь