Вчора, 06.04.2022, екіпаж літака Ан-26 №04 Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України виконав санітарний рейс.
Трьох працівників ДСНС із Києва, Київщини та Запорізької області доправили до Франкфурта, а звідти у спеціалізовані клініки. Федеративна Республіка Німеччина та Республіка Чехія лікуватимуть важкопоранених українських рятувальників. Подібні перевезення будуть виконуватись і надалі.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/x278012984_287893290181173_3601113022514334976_n.jpg.pagespeed.ic_.OdTh9eyx-l.webp)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/x278051415_287893330181169_5237849894852321445_n.jpg.pagespeed.ic_.0vYpOxbf3b.webp)
Спеціальний авіаційний загін ОРС ЦЗ ДСНС України
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/x278075678_287893263514509_2461550748488631524_n.jpg.pagespeed.ic_.jlJomeKBJD.webp)