Місяць боровся за життя: Талалаївщина втратила 22-річного захисника

 

 

 

 

23 квітня у селі Слобідка Талалаївської громади прощаються із загиблим захисником України Олексієм Ротачем. Про це повідомляє голова громади Юрій Величко на Facebook-сторінці.

Із перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Олексій Ротач боронив Україну від окупантів. 26 березня внаслідок артилерійського та реактивного обстрілів на території Донецької області він отримав тяжке поранення. Майже місяць за його життя боролися військові медики в Дніпрі.

“На жаль, дива не сталося. Зупинилося його серце, яке так хотіло жити. Віднині він житиме у вдячній пам’яті земляків”, – йдеться у повідомленні.

“Ми втрачаємо хоробрих, розумних, безмежно люблячих свою країну молодих людей. Ми у вічному боргу перед ними. Вся громада і вся Україна розділяють біль скорботи. Олексій пішов із життя, захищаючи свій український народ, незалежність та суверенітет нашої держави. Він ніколи не був байдужим до долі своїх земляків і співвітчизників, був справжнім професіоналом у справі захисту Вітчизни, чуйним, вірним і надійним товаришем, турботливим сином і люблячим братом”, – написав Юрій Величко, голова громади.

cntime.cn.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь