«Укрпошта» анонсувала нову поштову марку під назвою «Українська мрія», яку планують видати незабаром. Цю ілюстрацію ще до війни намалювала одинадцятирічна Софія Кравчук з Волинської області для участі у конкурсі «Що для мене Україна?».
Саме такою дитина бачила нашу країну — яскравою й квітучою.⠀Такою вона і буде! Навіть попри те, що окупантам вдалося зруйнувати найпотужніший у світі літак, який проілюструвала Софійка.
Адже мрію у нас не відняти. І про це постійно нагадуватиме історія подій, а вже скоро — і наша поштова марка.
Ірина РАДЕЙ, науковий співробітник відділу Музей «Поштова станція»
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/279273739_435235455072681_3650221843860328777_n.jpg)
Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.