Чернігівщина: через повінь звільнили старосту

 

 

 

 

У селищі Макошине Корюківського району – повінь, якої вже давно не було: підтоплені цілі вулиці, городи, вода залила двори, господарські будівлі і навіть хати.

Ситуацію прокоментував Менський міський голова Геннадій Примаков:

“На території селища Макошине знаходиться шлюзова споруда, яка не перебуває на балансі міськради (кому належить невідомо). Коли головою сільради був Валерій Кравцов (начальник відділу ЖКГ міськради), то на селі була людина, яка здійснювала нагляд за водою та доповідала щодня про рівень води. Тому раніше, коли було відомо, що рівень води значно підіймався, голова сільради використовував машини із землею та засипав дамбу.

Цього року Роман Коваленко (ред.: староста селища) заявив, що води буде небагато та перейматись щодо цього не варто”.

За словами Геннадія Примакова, 7 травня староста повідомив, що через насип (знаходиться на “Індії”) до села не надходить вода, відтак ситуація не критична і використовувати техніку не потрібно. Того ж дня голова Менської громади разом зі своїм заступником Олегом Неберою особисто перевірив рівень води, який на той момент був у нормі (до насипу вода не доходила). Водночас про шлюзову споруду староста нічого не повідомив.

“Вже в понеділок мені вдалось приїхати на дамбу та побачити, що у людей підтоплює хати. Потім виявилось, що вода піднялась на 20 см. Люди, які там живуть, вирішили, що дамбу засипати не можна, бо вода не вийде назад, – каже Геннадій Примаков. – Відповідальності з себе не знімаю, але спершу на подібну проблему мав реагувати староста селища. Сьогодні зранку (ред: 11 травня) я його звільнив. Зараз у Макошине створена спеціальна комісія, яка буде визначати суму збитків по кожній підтопленій хаті та відповідно до цього місцева влада буде приймати рішення”.

Джерело: Менщина

cntime.cn.ua

Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту
Через повінь звільнили старосту

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь