Таку “пригоду” розглянули сьогодні, 7 липня, на засіданні виконавчого комітету.
Повідомляє Нежатин.
На продавчиню одного з магазинів Ніжина представники поліції склали протокол за ст 156 – продаж алкоголю в заборонений час. Їй призначили мінімальне стягнення за цією статею – 6 тис. 800 грн.
Продавчиня свою вину визнала. Утім… подумала і подала скаргу з проханням скасувати рішення.
Представник юридичного відділу В. Лега, озвучуючи це питання, підкреслив, що підстав для скасування попереднього рішення немає: насправді ж жінка вчинила правопорушення і в самій скарзі зізнається у скоєному. Тому стягнення є справедливим.
Члени виконавчого комітету вирішили залишити рішення без змін, а скаргу – без задоволення.
Фото ілюстрове
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram