Війна в Україні довела всьому світу, що українці – це велика родина, яка, міцно тримаючись за руки, героїчно виборює свою свободу і право на щасливе незалежне майбутнє.Україна – це не просто територія. Це, насамперед, неймовірно красиві серцем люди, їх долі, культура, традиції, мова і безмежна любов до рідної землі, що опинилися під прицілом ворога.
Проте, в цій битві ми обов’язково переможемо, адже разом ми незламні
Наперекір ворогу ми живемо, кохаємо, одружуємося і будуємо амбітні плани. І найкращий варіант відсвяткувати День родини – створити свою.
Учора фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстрували понад 120 шлюбів, з яких в Чернігівській області весільні обітниці звучали 30 разів.
Зі святом, велика українська родино!
За інформацією Iryna Svystun
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram