14 серпня о 06:50 до Службу порятунку «101»надійшло повідомлення, про те, що в с. Старий Биків, Ніжинського району в приватному господарстві впала в колодязь, глибиною близько 10 м, жінка 1963 року народження.
Як з’ясувалось на місці виклику, жінку шукали сусіди цілу ніч і на ранок наступного дня почули, що хтось із колодязя кличе на допомогу.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_115842.jpg)
Односельці не могли самостійно допомогти жінці, отож викликали рятувальників.
Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою рятувальної мотузки та драбини-палки потерпілу було витягнуто з колодязя та передано працівникам швидкої медичної допомоги.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_115827-651x1024.jpg)
Ніжинське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області