28 серпня до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя завітали іноземні гості – Уолтер Пеір , який представляє “Michigan for Ukraine” та “Taiwan Legit” (Faith Land ) та Матеуш Каміонка – активіст волонтерської групи Olkusz pomaga Ukrainie та віце-президент ГО SIMO .
Гості подарували університету мультимедійне обладнання ноутбук та акустичну систему.
Після спілкування з ректором університету Олександром Самойленком гостям була проведена екскурсія університетом Анна Парубець та Максим Потапенко познайомили Волтера Пеіра та Матеуша Каміонку з історією Ніжинської вищої школи, життям Миколи Гоголя та розповіли про буття українців у період Радянського Союзу. Також Олександр Морозов провів екскурсію Музеєм рідкісної книги та кімнатою-музеєм Юрія Лисянського.
А також гості відвідали бомбосховище університету, яке на сьогодні є невід’ємною частиною життєдіяльності вишу.
Дякуємо за допомогу з перекладом викладачу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, керівнику проєктного відділу Плотникову Євгену.
Приємно, що у такий важкий час для всієї країни, як наші постійні партнери, в особі Матеуша Каміонки, так і нові американські партнери з Волтером Пеіром на чолі співпрацюють з університетом. Упевнені, що після нашої Перемоги співпраця не тільки продовжиться, а й набере нових обертів.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-20-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-17-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/3-19-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/4-13-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/5-12-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/6-13-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/7-8-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/8-10-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/9-9-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/10-8-768x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/11-5-1024x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/12-10-1024x1024.jpg)