Краса, естетика та доглянутість міських квітників завжди була візитівкою будь якого міста. Квітучий Ніжин завжди радував мешканців та гостей міста своїми барвистими та духмяними квітниками створюючи гарний настрій та позитив.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-30.jpg)
Попри воєнний стан та складну економічну ситуацію в країні та Ніжині зокрема, працівниками озеленення територій та квітникарів КП «ВУКГ» на чолі з начальником підрозділу Ярославом Біланом та фахівцем з ландшафтного дизайну Наталією Довгаль триває кропітка робота по обслуговуванню та підтримці яскравості, квітучості та краси зелених зон міста, а також по благоустрою клумб і квітників.
Кожного робочого ранку до нелегкої праці беруться чарівні квітникарі, яких можна помітити в різних куточках Ніжина. Наразі бригада займається видаленням відцвілих квітів та рослин, розпушуванням ґрунту, скопуванням квітників, а згодом за сприятливих умов – заготівлею посадкового матеріалу на наступний рік. Крім того, виконується комплексне прибирання квітників від сміття і видалення сухостійних рослин.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-20.jpg)
Працівниками комунального підприємства “ВУКГ” не залишається поза увагою жодна локація у місті з зеленими зонами на центральних вулицях, у парках і скверах та навколо пам’ятників і меморіальних знаків.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram