Від початку повномасштабної агресії рф 24 лютого ніжинці, як і більшість цивілізованого світу, згуртувалися навколо благородної справи – допомоги та підтримки ЗСУ.
Не виключенням став і батьківсько-викладацький колектив Ніжинської гімназії №10 під керівництвом Сергія Никонця.
Об’єднавшись разом з матушкою Дарією Якубів колектив гімназії №10 неодноразово допомагав бійцям на лінії фронту, траплялися й такі випадки, коли допомогу отримували бійці-випускники саме цього учбового закладу.
Ось і зараз директор гімназії Сергій Никонець відвідав Ніжинську Покровську церву та передав допомогу: засоби гігієни, побутова хімія, смаколи та одяг. Це все найближчим часом буде доправлено «на нуль».
Список потреб Сергій Віталійович разом з батьківсько-педагогічним колективом намагається закрити протягом найкоротшого терміну, і кожного разу це вдається зробити за тиждень.
Щиро тішить така згуртованість та щиросердність наших містян, це гідний приклад для наслідування нашим дітям.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/309720750_1154130511853120_5044365530032002772_n-1024x942.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/310064705_1154130385186466_8218466297953561279_n-1024x818.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram