Сьогодні, 29 вересня, напередодні Дня працівника освіти, Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя вітає освітян.
Повідомляє “Нежатин”.
«На превеликий жаль, Україна в огні й Україна у війні. Наші мужні Збройні Сили дають героїчну відсіч ворогу, а наш народ згуртувався, щоб зберегти незалежність і свободу.
У нас освітян свій фронт – високе покликання, яке було завжди, у педагогічної професії. Це якісна підготовка молодого покоління для розбудови майбутнього нашої держави. І ми маємо гідно, у такі складні для нашої держави часи, нести цей прапор. Готувати зміну для нашої держави, яка дійсно втілить ті мрії, і ті цілі, які ставились багатьма поколіннями українців.» – звернувся до колег ректор НДУ, Олександр Самойленко.
Студенти ВНЗ підготували урочисту програму, щоб привітати викладацький склад та інших працівників закладу.
Ми щиро вітаємо всіх працівників освіти з наступаючим святом та бажаємо їм професійних успіхів.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0430.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0435.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0436.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0441.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0452.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0453.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0454.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0462.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram