До редакції vkorin надійшов лист-прохання про допомогу від колективу випускників 9 школи. У однокласниці Наталії Бут(Бойко) трапилась біда. Молода жінка просить допомогти врятувати життя близької для неї людини – її чоловіка.
«Доброго дня, ніколи не думала що звернуся за допомогою, але велике горе прийшло в нашу сім’ю . Мій чоловік Бут Андрій Іванович отримав страшний діагноз дилатаційна кардіоміопатія та багато супутніх діагнозів.
Він потребує термінової пересадки серця та довготривалої реабілітації.
Потрібна сума є великою для нашої сім’ї, тому дуже прошу всіх небайдужих про допомогу!
Допоможіть врятувати люблячого тата та коханого чоловіка!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/22-00-10-8083DD80-E3C7-42D1-901C-B133C3696F12-768x1024.jpeg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/22-00-15-8AF7974F-BB5E-487B-B2F6-D97B55D5BC6F-768x1024.jpeg)
Заздалегідь дуже ДЯКУЮ всім хто в такий складний для кожного час, не залишиться осторонь нашої біди.
Буду вдячна за репост.
Карта ощадбанку: 5167803244236365 Бут Наталія (дружина).