Ми зробили це разом, бо ми народ України! Вільної, незалежної країни!
ЗІБРАЛИ: 31422.00
Хочемо подякувати кожному хто долучився до цієї грандіозної події. Нам приємно було бачити в кав’ярні таку кількість бажаючих зкуштувати торт, за донат.
Окрема подяка нашим талантам :- кондитер @_sd_bakery_ – ручний розпис торту @olhaaburiak – фото @repkaolya
А ще хочемо «подякувати» підприємцям, які виставили нам свій цінник, за те, що ми їм запропонували взяти участь у нашому благодійному заході… Ми повинні пам’ятати завдяки кому ми прокидаємось кожного ранку
Дякуємо кожному , хто був з нами, це занадто приємно
Слава Україні !
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309973682_154246310655556_3738246563206302300_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311278194_154246187322235_3312217106073825444_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312494439_154246303988890_7700318052699317260_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312518224_154246083988912_5481194224711860060_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312803523_154246277322226_7765786574288718033_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312808389_154246243988896_489441912620786117_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312827143_154246193988901_6783976143821470081_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312891296_154246283988892_2194024496490229125_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312948196_154246290655558_2876303214593460553_n-819x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312960830_154246317322222_3762208377251135742_n-819x1024.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram