Ніжинський батальйон ТРО взяв участь у спортивних знаганнях

 

 

 

 

Перевдягнули військову форму на спортивну. Воїни бригади тероборони Чернігівщини підтримують фізичну форму та моральний дух. Вперше для тероборонівців організували спортивні змагання. Командир впевнений, що це надасть наснаги для військових, пише Час Чернігівський.

Ми підготували 6 команд від кожної військової частини. Як плюс – це морально і фізичне розвантаження під вчас бойових дій. Планували раніше, але в звязку з певними обставинами не вийшло“, – каже Олексій Висоцький, командир бригади тероборони.

Подібні змагання планують проводити якомога частіше. У цьому є потреба насамперед у самих воїнів, серед яких є чимало професійних спортсменів та тренерів, які пішли на захист України.

Вперше в Чернігові зібралися всі шість команд з райцентрів, управління бригади. Військові теж спортсмени. В кожному підрозділі мають проводити змагання. Наші спортсмени і тренери пішли захищати Україну до лав сил тероборони“, – Андрій Шемець начальник департаменту сім’ї, молоді та спорту.

Самі ж військові неабияк радіють зустрічам в такий важкий для всієї країни період. Вони згуртовують. Результат та турнірі – не головне. Перемога обов’язково скоро буде одна для всіх – над ворогом.

Особовий склад, що гріха таїть, дуже перенавантажений буденними справами. Такі змагання розвантажать, дадуть відновити сили, психологічний і фізичний стан. Щоб кожен чудово себе почував. Кожен вид спорту позитивно позначається на посмішці, його настрої“, – Андрій, учасник змагань.

Крім силових, чоловічих видів спорту, знайшлося місце на турнірі і для  жінок-військовослужбовців. На змаганнях, як і в бойових умовах – важливо кожному продемонструвати свої найкращі навички та здібності, допомогти побратимам.

Команда Ніжинського 163 батальйону стала срібним призером «Ігор мужніх» у Чернігові. Вітаємо!” – повідомляє Ніжин.City.

Фото: Андрій Гомоляко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь