“Група волонтерів, координатором якої є носівчанин Сергій Чайка, завтра вирушає у східному напрямку. Цього разу відчайдушні хлопці їдуть туди, де зараз найважче, де їх чекають найбільше.” – повідомляє прес-служба Носівської міської ради.
У Костянтинівку, Курахове, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ і Покровське волонтери вирушають шістьма бусами, два з яких передадуть нашим захисникам.
Адресні посилки і передачі від небайдужих поїдуть для захисників 72-ї, 54-ї, 58-ї, 93-ї, 95-ї, 1-ї танкової бригад, а також 21-го та 65-го батальйонів.
“Минулі рази це були смаколики, чай, кава, консерви, їжа швидкого приготування, теплі ковдри, засоби гігієни тощо.Сьогодні також зібрали передачу нашим дорогим захисникам і передали волонтерам: теплі шкарпетки, рукавиці, спідня білизна, вологі серветки, запальнички, сухий спирт, порційну їжу швидкого приготування ,чай, каву, засоби гігієни, дезінфектори, ліки.“
![На зображенні може бути: у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316690472_1341644163248506_5088337904698216596_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=tl-3MZ66I9cAX_4RIbx&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDmBNR_uwx8qfC027e5tVMcjhHebCi5xX0SAliO-LjEhA&oe=63892A6E)
![На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та автомобіль](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316430564_1341644236581832_5819757237285762082_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=u5QyCRGR4JAAX9_bTS8&tn=Doaw2LqimUXXkrvd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDSV1ba79G_1EIvdTFvxuxUKx9ACOlL6eHAjpEYeY15vQ&oe=63895C98)
Фото: Носівська міська рада
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram