Сьогодні в стінах Ніжинського державного університету відбулось вручення дипломів випускникам – магістрам.
В цьому році вони навчались на трьох факультетах і писали свою магістерську дисертацію дистанційно. Але усі ті, хто успішно захистився, могли отримати диплом. Цього року диплом магістра отримали 165 випускників.
І хоча в силу об’єктивних причин не усі змогли бути присутніми на церемонії, але серцем і думками вони були в цій залі.
Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітав міський голова Олександр Кодола та побажав високих професійних досягнень, а також ректор університету Олександр Самойленко.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/322719830_1409326229896626_4962791141452769101_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/322970242_1252604915652781_1147579486531119509_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326892176_1346090686179389_2716418552710769518_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328435895_1548720032313079_7290642475202268818_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328437063_648484010412039_4866194335856037850_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328485927_1237055763894390_9002129061832599291_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328490021_582428596671714_7300018531136896508_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328490385_501935072049599_3283725630573282090_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328511777_721540176023929_2334572364935641854_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328512032_570784294656524_1349658957451512246_n.jpg)
Бажаємо випускникам знайти свій максимально вдалий життєвий шлях, реалізувати себе якісним спеціалістом і з гордістю нести звання магістра-випускника НДУ ім. Миколи Гоголя!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram