12 лютого 2023 року, в м. Бахмач відбулася церемонія прощання з військовослужбовцем Збройних Сил України – Сергієм Павловичем Дворником.
Церемонія прощання розпочалась біля батьківського будинку воїна, опісля відбувся чин поховання на місцевому кладовищі.
Провели в останню путь Героя рідні, близькі, знайомі, побратими, військовослужбовці та жителі громади.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330844155_900818787920961_7068533109768160120_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330980759_1570066420085392_2605035505955689607_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330992623_1143637019487760_7013660321939372811_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330825530_755095745735876_7633135497075858854_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330843015_1844808689251620_1627904681125077561_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330807738_877999473422983_3438774170316414523_n.jpg)
Нагадаємо: Сергій Дворник народився 01 листопада 1984 року в м. Бахмач. Закінчив 9 класів міської школи № 4. Потім – навчання в Конотопському технікумі, далі – у Сумському вузі. Пройшов строкову військову службу в ЗСУ. Згодом працював дільничним у Бахмацькому відділенні поліції. Деякий час працював за кордоном.
Добрий, розумний, веселий і відкритий.
З 2020 року служив у ЗСУ за контрактом.Був радіотелефоністом-лінійним наглядачем відділення зв’язку взводу управління командира 2 мінометної батареї військової частини А4532. Відмінно виконував свої обов’язки, виявляв мужність та вірність військовій присязі.
Пройшов багато гарячих точок, в тому числі і Бахмут. Та, на превеликий жаль, 9 лютого 2023 року, виконуючи поставлене завдання, отримав травми, несумісні з життям.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким…
Нехай душа Воїна отримає Боже благословення та спокій.