Сьогодні, 16 лютого, виконавчий комітет Ніжинської міської ради прийняв рішення про призначення тимчасового перевізника для виконання перевезень на автобусному маршруті загального користування № 17.
Повідомляє “Нежатин”
Як повідомив начальник УЖКГ Анатолій Кушніренко, до 16 лютого тричі оголошували конкурс на маршрут №17 (село Переяслівка – село Кунашівка – залізничний вокзал), але учасників не знайшлося.
У зв`язку з відсутністю претендентів, 18 листопада був укладений тимчасовий договір з перевізником терміном на 3 місяці до 18 січня 2023 року.
“Через два дні термін договору спливає, тому необхідно вкладати новий. Ми знову проведемо конкурс, бо так зобов`язує процедура. Проте, учасників протягом довгого часу так і не знайшлося“.
Староста Кунашівсько-Переяслівського старостинського округу Любов Пелехай здивована, чому немає охочих, адже маршрут затребуваний:
“Автобус ходить тричі на тиждень і завжди збирає немало пасажирів, адже він дешевший за крутівський, який проходить через села“.
Вартість маршруту складає 30 грн.
Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram