18 -19 лютого в м. Ніжині Міським центром фізичного здоров’я “Спорт для всіх” та Ніжинським тенісним спортивним клубом “Олімп” було організовано та проведено чоловічий парний турнір з великого тенісу на підтримку ЗСУ.
Участь в змаганнях взяли спортсмени з міст Чернігівської та Сумської області: Ніжин, Суми, Прилуки.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-8.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-11.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-7.jpg)
За результатами змагань перше командне місце зайняла команда з міста Суми. Але головне те, що турнір з великого тенісу був благодійним, та спрямований на допомогу військовим.
Спільними зусиллями нам вдалося зібрати понад 9 000 грн. на потреби ЗСУ.
Дякуємо всім тим хто долучився до благодійного спортивного заходу, виявив свою громадську позицію, небайдужість, готовність матеріально допомогати нашим військовим. Разом до нашої Перемоги!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-11.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-12.jpg)
Дякуємо ЗСУ
, що має можливість займатися спортом та руховою активністю!
Інформацію взято зі сторінки директора МЦ “Центр для всіх” Сергія Півня
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram