Нещодавно в мережі зустріли пост про те, що, як на дівчину в центрі Ніжина напали 3 пса, покусали куртку і перелякали не на жарт.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333529798_2121198804742240_348695307777178733_n.jpg)
Дівчина небезпідставно хвилюється, адже на її місті могла опинитися дитина!
За коментарем журналісти Нежатин звернулися до начальника управління ЖКГ та Будівництва Анатолія Кушніренко, щоб дізнатися, що можна зробити в цій ситуації, адже, бачать всі, чисельність безпритульних тварин стрімко зростає?
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334625198_1355867578583440_7366152309196755946_n.jpg)
Ми всі – гуманні люди, і розуміємо, що кожне живе створіння має право гідно існувати, й, звісно, немає мови про якісь дикі методи… А от хоча б побудувати притулок, адже так багато розмов велося про це…
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333848210_3117872295179362_3955952072661704039_n-1.jpg)
Анатолій Кушніренко зазначив: “Цього року кошти виділені лише на стерилізацію тварин. Щодо притулку, то питання обговорюється роками, і це не так просто. На сьогодні немає навіть підходящої земельної ділянки (треба ж. щоб це було за межами міста”. Тож поки маємо те, що маємо.
Така проблема не лише у нас, вона – по всій Україні!”.
Фото Нежатин
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram