Стартувала програма обміну старих лампочок розжарювання на енергоефективні LED лампочки. Але не все так просто. Саме ця програма, а, точніше, неможливість її реалізувати в життя, спричинила чималий стрес ніжинській пенсіонерці: зі слів жінки, вона прийшла на відділення, не отримала обмін, і в неї дуже підскочив тиск. До того ж, говорили з жінкою на підвищених тонах, а бабуся – інвалід, та й вік має поважний, тому бігати туди-сюди та ще й отримувати при цьому шквал негативу – вкрай неприємно.
Повідомляє Нежатин.
З цим своїм болем пенсіонерка прийшла на прийом до міського голови сьогодні, 14 березня.
На розмову запросили також і керівника відділення пошти. В свою чергу, він пояснив, що обмін відбувається за такими правилами:
-видача лампочок всім;
-видача тим, хто зареєструвався в додатку”Дія”.
Зі слів керівника поштового відділення, якщо, приміром, через “Дію” на сьогодні зареєструвалися 3000 осіб, а отримали 2800, то залишок ламп наступного дня зранку зможуть обміняти люди, які прийдуть до відділення. Тому і пенсіонерка, про яку йде мова, теж зможе це зробити.
Конфлікт, начеб то, вирішено… Втім, не поставлено всі крапки над “і”.
Чому? Бо у людей є чимало запитань і претензій до цієї програми…
Їх озвучила заступник міського голови Ірина Грозенко.
Ірина Вікторівна підкреслила, що і до неї вже неодноразово зверталися з цих питань, і вона – на боці цих жителів: “Чоловік віком за 80, з найпростішим “кнопковим” телефоном не має уявлення про ту “Дію”, як бути з цими людьми?”.
“Якщо бачите, що від втілення цієї програми в життя більше негативу, ніж користі, то вносьте корективи в роботу відділення”, – порадила Ірина Вікторівна і додала, що вже написано листа до керівництва Укрпошти , очікується відповідь.
Міський голова Олександр Кодола вислухав усіх й підсумував, що за обміном ламп, переважно, йдуть люди, які не живуть у розкоші й мають поважний вік, і до них потрібно ставитися з повагою.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram