14 березня у ніжинській музичній школі відбувся благодійний концерт “Україна- понад усе” на допомогу ЗСУ. Організаторами є випускники 4 курсу Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв – Володимир Гливацький та Катерина Дорош.
Повідомляє Нежатин.
Програма заходу включала в себе хор ніжинської музичної школи “Сяйво”, духовий оркестр “Ніжинські Сурми”, дуетні й сольні виконання пісень, вокальний ансамбль. Також виконання композицій на різних музичних інструментах: кларнет, акандион, саксофон.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0002.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0013.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0019.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0053.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0123.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0127.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0154.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0174.jpg)
Концерт був створений з метою закриття виробничої практики студентів і збору коштів для Збройних Сил України.
За вечір було зібрано близько 10 000 тисяч гривень.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0210.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0211.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0217.jpg)
Ярослава Лазоренко, фото автора
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram