На межі між Сумською та Чернігівською областями знайшли тіло чоловіка

 

 

 

 

Правоохоронці звертаються за допомогою!ВСТАНОВЛЕННЯ Особи!!!

Відділення ПОЛІЦІЇ № 1 НІЖИНСЬКОГО РВП Бахмацьким ВП №1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області встановлюється особа невідомого чоловіка, тіло якого з ознаками насильницької смерті було виявлено 16.03.2023 року на межі між Сумською та Чернігівською областями між населеними пунктами с.Попівка Конотопського району та с.Красне Ніжинського району.

Прикмети невідомого: вік 40-50 років, зріст 180 см, середньої тілобудови, волосся коротке темне з залисинами на лобній частині, колір очей карий, мається шрам на правій руці від плеча до ліктьового суглоба, на лівій кісті шрам в області основи вказівного пальця, на лівій стопі в області основи другого пальця, з лівого боку лівого коліна, на лобній ділянці справа, над лівою бровою та переніссі.

На шиї мається дерев’яний хрестик на чорній нитці з зображенням розп’яття Христа з одного боку та написом «Спаси и сохрани» з іншого.

Був одягнений в білий светр.

З метою встановлення особи прошу Вас повідомити відділення поліції №1 (м.Бахмач) Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області.

Тел. 0971333926 – чергова частина.

Міська рада Бахмач.

фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь