Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата до щему в серці…
В останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя – КУЗЬМЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА, уродженця села Тиниці, розвідника-сапера І розвідувального відділення розвідувального взводу 2 єгерського батальйону 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343089994_196736549810375_1428333233101266661_n.jpg)
Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували, таким його виховали батьки.
Добрий, щирий, працьовитий, чудовий син, чоловік, батько…
Олександр Кузьменко боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – життя.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343055056_256719796831429_8124574658628519424_n.jpg)
Жалобна хода пройшла від дому захисника до місцевого кладовища. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343421558_259475586521890_7621490552509563701_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343389891_222632703705661_6056255617963793507_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343171535_689005789662876_2887445640503687823_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343122268_1475857663244924_8733668888429715912_n.jpg)
Вічна пам’ять і слава Герою!
Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.
Герої не вмирають!