Українцям готують нові штрафи до 8500 гривень: кого і за що каратимуть

 

 

 

 

В Україні планують запровадити нові штрафи у розмірі до 8500 гривень. Відповідний законопроєкт було ухвалено Верховною Радою у першому читанні. Кого і за що каратимуть, йдеться на офіційному сайті парламенту.

Новий законопроєкт вносить зміни до ст. 111 Кодексу України про адміністративні правопорушення та запроваджує нове покарання – “адмінвідповідальність за порушення порядку та правил використання повітряного простору України користувачами безпілотних повітряних суден”.

Дрон. Фото: скрін youtube
Дрон. Фото: скрін youtube

Так, українцям, які порушуватимуть правила запуску безпілотників, загрожує покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі від 1020 до 6800 гривень.

Якщо протягом року інцидент повториться, то доведеться заплатити вже від 6800 до 8500 гривень. Крім того, доведеться попрощатися з “пташкою”, адже покарання за повторне порушення передбачає конфіскацію дрона.

Зазначається, що розглядати такі справи та штрафуватимуть порушників суди, поліцейські та прикордонники. Втім, щоб зміни набули чинності, народним депутатам слід підтримати законопроєкт і у другому читанні.

znaj.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь