Спасибі, матінко, тобі,
Що я живу на білім світі,
І в цей травневий ясний день
Я подарую тобі квіти…
День матері, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.
Саме з нагоди Дня матері 12 травня в приміщенні Бобровицького міського Будинку культури відбувся благодійний концерт «Любов до матері – це святе почуття». Зі сцени будинку культури лунали вітання й побажання від артистів та аматорів міського будинку культури, школи мистецтв та Центру дитячої творчості.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345252823_169363615785630_7255122404981893535_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345582243_1439785296790674_7723218692801222912_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346286859_266877935780892_7038085883676282542_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346480713_144303271954331_7356158458732341265_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346606976_621319913372781_8861840946601591722_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346615968_686614309899043_3310849637680121614_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346619346_1286234528979815_27642969151758594_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346649440_617264427105624_4503495050848692969_n.jpg)
А так як захід мав благодійних характер, то вдалося зібрати 9000 гривень, які будуть передані на потреби Збройних Сил України.
Любі мами, нехай буде щасливою ваша доля, обминають біди і тривоги! Бажаємо вам доброго здоров’я, затишку й достатку, щоб у кожній домівці лунав дзвінкий дитячий сміх, сильні плечі сина захищали вас від усіх негод і тривог світу, а ніжні руки доні, немов крила янгола, оберігали від турбот та негараздів.
Відділ культури та туризму міської ради
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram